Lielā atrakcija

Lielā atrakcija lieliski piemērota bērniem vecumā no 3 līdz 15 gadiem. Šī zona piedāvā plašu nošļūcienu un atrakciju klāstu, sākot no mini un lieliem nobraucieniem līdz nebeidzamām rāpošanas un ložņāšanas vietām, aprīkota ar bumbu lielgabaliem bumbu kaujām. Tā ir ideāla vieta, kur bērni var doties piedzīvojumos, kamēr vecāki var atpūsties vai vērot kā bērni izklaidējas.

Nindzjas parks

Nindzjas parks ir aizraujošs piedzīvojumu rotaļu laukums, kas pielāgots vecākiem bērniem, parasti no 5 līdz 15 gadu vecuma. Iedvesmojoties no nindzju pasaules, šī zona ir piepildīta ar mazām un izaicinošām šķēršļu trasēm un kāpšanas sienām. Tā sniedz lielisku iespēju lielākiem bērniem pārbaudīt savas fiziskās spējas un prasmes drošā un aizraujošā vidē.

Mazuļu zona

Mazuļu zona ir paredzēta mūsu jaunākajiem apmeklētājiem, vecumā no 1 līdz 3 gadiem. Tā ir norobežota zona ar vecumam atbilstošiem maziem slidkalniņiem, mīkstām rotaļlietām un dažādām bērnu attīstošām spēlēm.

Portatīvās spēles

Kids Arena izklaides parkā pieejams arī galda hokejs un gaisa hokejs. Mūsu lielākajiem apmeklētājiem pieejamas arī novuss.