3 TEMATISKAS

Ballīšu istabas

Svinību telpas ir lieliska vieta, kur stilīgi un aizraujoši nosvinēt bērna īpašo dienu.

Šīs dinamiskās un krāsainās ballīšu telpas ir veidotas, domājot par bērniem, piedāvājot drošu un izklaidējošu vidi svinībām, kas radīs jaukas un patīkamas atmiņas.

Īpašajās ballīšu telpās jūs atradīsiet stilīgas un tematiskas vizualizācijas, ērtas sēdvietas gan bērniem, gan vecākiem, kā arī daudz vietas spēlēm un aktivitātēm visās Kids Arena atrakcijās. 

DISCO ballīšu istaba

Istaba tiek izīrēta uz 2 stundām.

Ballīšu istabas ietilpība ir līdz 20 bērniem.

Cenā iekļautas 15 bērnu bezmaksas izklaides parka biļetes.

GRAFFITTI ballīšu istaba​

Istaba tiek izīrēta uz 2 stundām.

Ballīšu istabas ietilpība ir līdz 20 bērniem.

Cenā iekļautas 15 bērnu bezmaksas izklaides parka biļetes.

HEROES ballīšu istaba​

Istaba tiek izīrēta uz 2 stundām.

Ballīšu istabas ietilpība ir līdz 30 bērniem.

Cenā iekļautas 20 bērnu bezmaksas izklaides parka biļetes.

Animatori

Sejiņu apgleznošana

Krāsainākai un pozitīvākai ballītei, piedāvājam sejas apgleznošanu bērniem.
Lielais sejas zīmējums 8 EUR, mazais sejas zīmējums 5 EUR.
Pakalpojums pieejams arī individuālajiem apmeklētājiem.

Baltais lācis

Baltā lāča apsveikums jubilāram, par draudzīgu cenu – 50 EUR. 
Lācis nodejos 3 Jūsu izvēlētas dziesmas.
Būs kopīgas dejas, fotografēšanās un jautri pavadīts laiks.
Aptuvenā Lāča viesošanās ilgst 20 - 30 minūtes.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Par ballīšu istabām

DZIMŠANAS DIENAS BALLĪŠU ISTABA

Dzimšanas diena, vārda diena, izlaidums vai cits notikums, kuru plānojat atzīmēt – esat laipni gaidīti to nosvinēt pie mums! Ballīšu istabas cenā ir iekļauta cena par telpu nomu 2 (divas) stundas (cena atkarībā no svinību dienas/ laika) un bezmaksas parka apmeklējums bērnu skaitam norādītajā apmērā. (Ja bērnu skaits ir lielāks par bezmaksas norādīto – jums ir iespēja piepirkt klāt nepieciešamās izklaides parka apmeklējuma biļetes.

Visas cenas ir norādītas Kids Arena cenrādī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ballīšu istabā ir iespējams pavadīt vairāk laika (papildus pamata laikam) tikai par papildus maksu un ja tā ir brīva uz papildus laiku.

Kā rīkoties, ja gaviļnieks negaidītu iemeslu dēļ ir saslimis? Neuztraucieties, sazinieties ar mums un vienosimies par datumu maiņu. Reģistrācijas maksa netiek atgriezta!

PIEEJAMIE LAIKI

Dzimšanas dienas ballītes var noorganizēt sev tīkamā laikā. Pieejamība ir atkarīga no telpas un ballītes datuma. Lūdzu, atrodiet piemērotu telpu un pārbaudiet cenas viesību telpas rezervēšanas sistēmā!

BALLĪTES ILGUMS

Optimālais ballītes ilgums - 2 stundas.

 Jūs varat sagatavot telpu svētkiem 15 minūtes pirms rezervētā laika, un “izrakstīšanās” jāveic uzreiz pēc ballītes laika beigām; tomēr izklaides parkā Kids Arena jūs varat turpināt rotaļas tik ilgi, cik vēlaties! Gadījumā, ja telpa ir brīva nākamajam laika periodam, jūs varat palikt ilgāk par papildu samaksu.

Mēs piedāvājam divu izmēru telpas jūsu svinībām: 2 istabas līdz 20 bērniem un 1 istabu līdz 30 bērniem.

REĢISTRĀCIJA

Jūs varat reģistrēties un apmaksāt dzimšanas dienas svinības Kids Arena vietnē, sadaļā rezervēt vai arī zvanīt mums, vai veikt rezervāciju Kids Arena izklaides parka recepcijā. Reģistrācija ir uzskatāma par veiktu, tikai pēc rezervācijas maksas apmaksas un saņemot reģistrācijas apstiprinājumu.

Ieteicams ierasties mazliet iepriekš, 15 minūtes pirms ballītes sākuma. Recepcijā mēs pārbaudīsim jūsu rezervāciju, dalībnieku skaitu un vajadzības gadījumā veiksim visus pielāgojumus.

VAI BALLĪŠU ISTABA JĀATSTĀJ SAKOPTA?

Beidzoties ballītei, pirms atstājat ballīšu telpu, tai ir jābūt sakoptai un kārtīgai. Mēs parūpēsimies par atkritumu maisiņiem.

Gadījumā, ja ballīšu telpa ir atstāta nesakopta vai ir bojātas telpas un/ vai aprīkojums, KIDS ARENA ir tiesīgs piemērot atbilstoši situācijai uzkopšanas un/ vai zaudējuma kompensācijas maksu.

KO DRĪKST, KO NEDRĪKST?

Ir stingri aizliegts izmantot petardes, dedzināt brīnumsvecītes vai citus uzliesmojošus priekšmetus. Dzimšanas dienas sveces ir vienīgais izņēmums.

Aizliegts bojāt aprīkojumu. KIDS ARENA ir tiesīgs piemērot zaudējuma kompensācijas maksu, ja telpām vai aprīkojumam nodarīti bojājumi.

PIEAUGUŠIE VIESI

Katram bērnam, kurš apmeklē dzimšanas dienas svinības, ir atļauts ierasties kopā ar diviem pieaugušajiem bez papildu maksas. Ja pieaugušo viesu skaits ir divreiz lielāks par bērnu skaitu, tad par katru papildus pieaugušo tiek piemērota pavadoņa cena - 3 EUR par personu.

ANIMATORI

Vēlaties pārsteigt mazo jubilāru ar animatoru šovu? Kids Arena komanda ar lielāko prieku palīdzēs mazajiem jubilāriem padarīt ballīti īpašu. Sazinieties ar mums, zvanot vai sūtot e-pastu!

SVĒTKU MIELASTS

Ballīte nav iedomājama bez svētku kūkas un gardumiem - droši varat ierasties ar savu svētku mielastu.

Vai arī pasūtīt ēdienu pie mūsu sadarbības partneriem- Restorāns PARKS.
Īpašais svētku uzkodu piedāvājums ar bezmaksas piegādi ir atrodams šeit:
Uzkodu piedāvājums bērniem (PDF)
Uzkodu piedāvājums pieaugušajiem (PDF)

APRĪKOJUMS BALLĪŠU TELPĀS

Ballīšu telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo svinībām - galdiem, krēsliem, tējkannu, leti un izlietni. Lūdzu, ņemiet līdzi vienreizlietojamos traukus un galda piederumus, kas jums būs nepieciešami.

APĢĒRBS

Kids Arena telpās ir aizliegts valkāt apavus un staigāt ar basām kājām. Kids Arena telpās apmeklētāju drošības nolūkā jāizmanto zeķes ar neslīdošu apakšu, ko variet iegādāties pie mums (2.00 EUR), vai ņemt līdzi savas.

Mūsu ieteikums - ierodieties uz ballīti ērtā apģērbā, lai jums būtu iespēja brīvi kustēties un izbaudīt visas Kids Arena piedāvātās izklaides.